Niedawno (17.08.2018) firma Sonor http://www.sonor.com/ ogłosiła, że Aaron Spears https://www.beatit.tv/?s=Aaron+Spears dołączył do rodziny perkusistów tej marki bębnów. Ten światowej sławy bębniarz znany był z wieloletniej współpracy z firmą DW Drums.

Międzynarodowy menedżer ds. relacji z artystami SonorThomas Barth, tak wypowiada się o nowym członku: „Aaron grający na perkusji i będący częścią rodziny Sonor jest dla nas wielkim Artystą (…), jest wybitnym i bardzo utalentowanym perkusistą oraz skromnym człowiekiem z wielkim sercem, który idealnie pasuje do rodziny Sonor, wszyscy w firmie bardzo się temu przyglądamy i wysoko cenimy jego zaufanie do marki Sonor i ludzi współpracujących z firmą.

Mały Spears uczestniczył z rodzicami w mszach w kościele zielonoświątkowym w Waszyngtonie i to tam rozpoczęła się jego miłość do muzyki. W życiu religijnym Aaronów muzyka odgrywała ważną rolę. Wśród wszystkich muzyków w kościelnym zespole to perkusista przyciągnął największą uwagę Aarona, na szczęście dla nas wszystkich.

Tekst źródłowy: https://www.beatit.tv/aaron-spears-w-rodzinie-sonor/